Facebook YouTube Google

Anatol - widzi sercem :)

Młodziak już gotowy na nowy Dom :)

Od kilku miesięcy przebywa w domu tymczasowym u Joli Sołek pod Wieliczką. Przez ten czas zdążyliśmy go już dosyć dobrze poznać, a przede wszystkim zdiagnozować problemy zdrowotne. Za nami kilka wizyt u okulisty. Okazało się, że Anatol niedowidzi. Mimo- jak się wydaje -pewnych ograniczeń Antek bardzo dobrze sobie radzi i jest psiakiem pozytywnie nastawionym do otaczającego świata. Nie wykazuje agresji do ludzi ani do innych zwierząt. Co prawda na początku "bronił miski", ale ten problem został już wyeliminowany. U Joli przekonał się, że dotyk ludzkiej dłoni może być przyjemny i fajne jest mizianie za uchem :). Początkowo nieufny i zdystansowany, teraz sam wpycha nochal i łepek pod rękę człowieka. Co jeszcze? Jest bardzo czystym psem, nie załatwia się w miejscu, w którym przebywa. Nie jest szczekliwy.

Spacery? od kiedy ma je zapewnione- uwielbia! :). Nowe zapachy to dla niego nauka, ale również wielka przyjemność. Nos Anatola to także w dużym stopniu jego oczy. Na smyczy początkowo ciągnął jak w zaprzęgu, ale Jola wypracowała już prawidłowe "chodzenie".

Wiek Anatola lekarz wet. określił na ok. 1,5 roku. Młodziak, całe życie przed nim, a my postaramy się mu zapewnić jak najlepszy start :).

Anatol potrzebuje kontaktu z człowiekiem, mądrego przewodnika. Ma sporo z Akity Amerykańskiej, ładne umaszczenie i jak widać na zdjęciach nie jest malutki.
Odkarmiony, wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony czeka na swojego Człowieka, na swój prawdziwy Dom.

Jeśli szukasz psa:

    • do kojca,
    • na łańcuch,
    • dla szpanu,
    • do stróżowania w firmie,

to oszczędź sobie i nam czasu, nie pisz i nie dzwoń.
Nie dostaniesz od nas psa, bo dla nas pies to członek rodziny, nie rzecz!

Anatol przebywa aktualnie pod Wieliczką.
Jesteś zainteresowany adopcją?

Zapoznaj się z Zasadami adopcji i skontaktuj z nami.

PayPal: poczta.akity@gmail.com

Nr rachunku: 82 1440 1387 0000 0000 1000 8875